Zabawki Psi Patrol – nie tylko dla najmłodszych

0
132

Psi Patrol to kreskówka, którą szczególnie chętnie oglądają młodsi widzowie, choć wiele dzieci długo z niej do końca nie wyrasta. Jest dobrze animowana, scenariusze mogą wciągnąć, więc w sumie nie powinno to dziwić. I podobnie zabawki z Psiego Patrolu też nie muszą lądować w kartonie, kiedy skończy się pięć lat.

Spory wybór dla młodszych dzieci – zabawki z Psim Patrolem

Dla najmłodszych szczególnie dużo jest maskotek, pojazdów, skarbonek czy choćby zabawek do piaskownicy z motywami z Psiego Patrolu. Są też oczywiście piłki, karty czy gry – choćby memory z motywami z bajki. Tu oferta jest bardzo szeroka i obejmuje siłą rzeczy raczej nieskomplikowane zabawki, które dzieciaki będą mogły zabrać ze sobą albo bawić się nimi w domu.

Oczywiście można też znaleźć propozycje nieco bardziej kreatywne – pieczątki z wizerunkami bohaterów Psiego Patrolu, klocki czy zestawy pojazdów. Nadal będą one dość proste, bo cały czas chodzi o zabawki Psi Patrol dla dzieci w wieku 3-4 lat.

Psi Patrol i zabawki dla kilkulatków

Trochę starsze dzieci czasem już wyrastają z Psiego Patrolu, ale i w grupie pięcio- czy nawet siedmiolatków ta bajka wciąż ma całkiem sporo fanów. O ile proste scenariusze filmowe mogą już czasem się nudzić, to zabawki zdecydowanie lepiej rosną razem z dziećmi. Dla tych ciut starszych można znaleźć na przykład mniej lub bardziej skomplikowane tory wyścigowe czy puzzle po 60 elementów, a czasem nawet jeszcze większe.

Dochodzi do tego sporo zabawek kreatywnych: zestawów pisaków, instrumentów muzycznych, zeszytów czy modeli pojazdów, które są już zdecydowanie bardziej skomplikowane od tych, które proponuje się najmłodszym fanom. Wiadomo, że przychodzi taki wiek, w którym z Psim Patrolem dziecko się rozstanie, ale część zabawek może naprawdę przetrwać znacznie dłużej niż sama bajka.

Dlaczego właśnie Psi Patrol?

Dorosłym, którzy widzieli fragmenty Psiego Patrolu, na pewno fabuła wyda się naciągana, żeby nie powiedzieć naiwna. Coś w tym jest, ale to przecież po prostu dziecięca wersja tego, co i dorośli lubią: jasny podział na czarne charaktery i bohaterów, całkiem konkretne problemy, ambitne rozwiązania. Psi Patrol może się podobać, ponieważ każdy odcinek to nowe przygody. Choć sama animacja jest bardzo prosta, to przecież dziecięca wyobraźnia rozbudowuje zapamiętane fragmenty odcinków do naprawdę poważnych rozmiarów i nawet proste zabawki Psi Patrol mogą być tym, co pozwoli najmłodszym część z wymyślonych przygód przenieść do rzeczywistego świata. I jasne – być może kiedyś zdjęcia z tymi zabawkami wywołają u nieco już starszych dzieci pobłażliwy uśmiech, ale to będzie kiedyś: na razie warto skupić się na wyborze tych zabawek, które pozwolą miło spędzić czas.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here