Zabawki dla dzieci

Jeśli jako rodzic nie wiesz jeszcze, czym są figurki akcji i które z nich są obecnie na topie, właśnie masz szansę nadrobić zaległości. To zabawki dla dzieci cieszące się dużą popularnością. Zabawa nimi sprawia młodszym i starszym dużo przyjemności. Dowiedz dlaczego i poznaj najpopularniejsze figurki akcji.

Współczesne zabawki dla dzieci z bogatą przeszłością

Figurki akcji większość z nas może kojarzyć ze swojego dzieciństwa, choć wtedy miały one nieco inną formę i ich wybór nie był aż tak duży. To wszelkiego rodzaju niewielkie zabawki dla dzieci, które przybierają postać najróżniejszych figurek. Bardzo często służą również do kolekcjonowania. Jako źródło inspiracji produktowych w zestawieniu posłużył nam sklep internetowy Toysbox.pl. Zanim do niego przejdziemy, zobaczmy, co daje dzieciom zabawa figurkami akcji.

Dlaczego figurki akcji to rozwijające zabawki dla dzieci?

Największą zaletą tych zabawek dla dzieci jest uruchamianie wyobraźni i możliwość swobodnego wejścia do tworzonych przez siebie światów. Figurki akcji to bohaterzy, którzy biorą udział w najróżniejszych, wymyślonych przygodach. Taka zabawa jest bardzo wartościowa – rozwija kreatywność, umiejętność wyrażania siebie, swoich pomysłów i emocji. Jeśli towarzyszy jej opowiadanie rozgrywających się historii, dzieci wprawiają w ruch narządy mowy, ćwiczą komunikatywność, wysławianie się. Bardzo dużym walorem figurek jest również to, że idealnie nadają się do wspólnej zabawy z rówieśnikami.

Najpopularniejsze zabawki dla dzieci spośród figurek akcji

Oto figurki akcji, którymi najchętniej bawią się dzieci i które na pewno dobrze sprawdzą się jako prezent.

  • Exogini

To 23 figurki przedstawiające różne, ciekawe postacie kosmitów. Bawiąc się nimi, można wcielać się w postać przybysza z obcej planety, który odkrywa Ziemię.

  • Grossery Gang

Grossery Gang to gang zgnilaków – dość nietypowych figurek, ale bardzo lubianych przez dzieci. Wykonane są z miękkiej gumy. Kolekcja składa się aż ze 150 figurek.

  • Treasure X

Treasure X to figurki akcji z historią poszukiwania skarbów w tle. Doskonały wybór dla dzieci, które uwielbiają  odkrywać tajemnice.

  • Glimmies

Glimmies to bardzo sympatyczne figurki, które przybyły na Ziemię z niezwykłą misją. Jako opiekuni leśnych zwierząt, posiadający magiczne moce, mają zadbać, by w lesie panowała harmonia.

  • Filmowi bohaterzy

Figurki akcji są również dostępne jako ulubieni serialowi i filmowi bohaterzy. Do najpopularniejszych należą postacie z „Miraculous”, „Super Wings”, „Psi Patrol”, „Świnka Peppa” czy „Vampirina”.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here