NA CO ZWRÓCIĆ UWAGĘ, KUPUJĄC WÓZEK

Gdy wybierasz wózek dla swojego pierwszego dziecka, sklep z wózkami może wydawać Ci się miejscem, które jest dla Ciebie czarną magią. Z początku wiesz tyle, że jest kierownica, hamulec oraz miejsce dla dziecka. Ale jak wybrać model, który będzie odpowiadał zarówno Tobie, jak i maluchowi? Co tak naprawdę ważne jest podczas dokonywania wyboru? Postaramy się odpowiedzieć na te pytania!

DO KOGO DOBRAĆ WÓZEK? DO CIEBIE CZY DO DZIECKA?

Odpowiedź jest prosta: do Was wszystkich! Wózek powinien mieć wygodną i bezpieczną gondolę/siedzisko, ale to nie wszystko. Ważne jest także, aby miał solidny stelaż, który nagle się nie złoży, ani nie rozpadnie. Podczas wyboru najlepszego produktu, zwróć też uwagę na to, czy ma rozsuwaną kierownicę. To znacznie ułatwi spacery. W takim wypadku można bowiem dostosować ją do wzrostu osoby, prowadzącej wózek. To nie tylko komfort, ale i bezpieczeństwo. W każdej sytuacji możesz mocno trzymać wózek i nie dopuścić do tego, aby wysunął Ci się z rąk. Zwróć również uwagę na to, czy pod gondolą/siedziskiem znajduje się bagażnik i na to, jakie ma wymiary szerokość/długość/głębokość. W tym miejscu możesz przewozić nie tylko akcesoria dla Twojego dziecka, ale też, np. zakupy.

STYL CZY DANE TECHNICZNE?

Stare porzekadło mówi „ładna miska jeść nie daje”. Niestety, czasem okazuje się ono prawdziwe. Wózki spacerowe Warszawa mają być przede wszystkim bezpieczne i funkcjonalne, a dopiero później urzekające pięknem. Jest oczywiście wiele modeli, które łączą te wszystkie wymagania. Są jednak również takie, które przez dostosowanie do podróżowania w trudnych warunkach charakteryzują się specyficznym wyglądem. Zapamiętaj więc, że wózki Warszawa nie muszą być piękne. Zwróć uwagę przede wszystkim na ich dane techniczne. Sprawdź jakie ma koła, opony, amortyzację. Zbadaj to, czy jest ciężki oraz czy łatwo się składa. Zapoznaj się z zabezpieczeniami, które znajdują się w konkretnym modelu oraz tym, czy pasy bezpieczeństwa posiadają właściwe atesty. Kolor i aspekty wizualne powinny znaleźć się na samym końcu listy.

JAKI SKLEP Z WÓZKAMI WYBRAĆ?

Wózki spacerowe Warszawa można znaleźć w wielu miejscach. Należy jednak dobrze przemyśleć ten zakup. Taką spokojną transakcję gwarantują zakupy w sieci. Zajrzyj więc na stronę najlepszego sklepu i zapoznaj się z jego ofertą. Co ciekawe posiada on produkty, które pochodzą od najlepszych marek z całego świata. Profesjonalna obsługa chętnie doradza i pomaga w dokonaniu dobrego wyboru.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą: Stokke

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here