modne dziecko
fot. pexels.com

Dzieci mają swoje modowe potrzeby, tak samo jak dorośli! Zwłaszcza, jeśli w grę wchodzą ubranka z ulubionymi bohaterami bajek albo filmów. Dzieci lubią mieć fajne stroje, które im się podobają, a także robią wrażenie na innych.

Przeczytaj też: http://www.blogprasa.pl/modny-dzieciak/

Jeśli chcesz, aby twoje dziecko ubierało się modnie, nic nie stoi na przeszkodzie! Musisz tylko wiedzieć, jak podejść do tego tematu zdroworozsądkowo i nie przesadzić.

Modnie i wygodnie

Pamiętaj, że dzieci w zależności od potrzeb rozwoju wykonują różne aktywności. Jeśli ubierasz swoje dziecko modnie, pamiętaj, aby strój nie krępował jego ruchów. Dodatkowo, nie przesadź ze strojeniem swojej pociechy, jeśli idzie ona do przedszkola, czy też żłobka, nie musi zakładać odświętnej sukienki czy lakierków.

Zawsze kieruj się zasadą modową minimalizmu. Dziecko ubieraj warstwami, aby się nie przegrzewało i zawsze mogło zrezygnować z danej części garderoby. Ważne, aby mogło ściągnąć wierzchnią część ubranka, gdy temperatura się podniesie.

Stylowo

Czy znasz styl swojego dziecka? Nie zmuszaj go do noszenia rzeczy, które podobają się tylko tobie! Wtedy będzie czuło się niekomfortowo. Zapytaj co lubi nosić, w czym się najlepiej czuje i jakie ma ulubione kolory. Dzieci lubią decydować o swoim wyglądzie tak jak ich rodzice!

Dodatkowo możesz wybrać się ze swoją pociechą na wspólne zakupy i mieć z tego ogromną frajdę! Wspólne poszukiwanie upragnionych ciuszków może was połączyć i stać się waszym zwyczajem.

Jaki rodzic, takie dziecko

Bardzo często rodzice ubierają dzieci pod wzór swojej garderoby, zwłaszcza na ważniejsze okoliczności. Wygląda to bardzo modnie i stylowo, gdy np.: mama ma niebieską sukienkę, a jej córka miniaturkę takiej sukienki lub tata ma niebieski krawat, a jego syn niebieską muszkę.

Istnieje wiele możliwości kombinacji takiego outfitu. Dodatkowo można również stworzyć cały album zdjęć z waszymi modnymi, rodzinnymi, stylizacjami. Pomyślcie, jak fajnie będzie, gdy obejrzycie je wspólnie za jakiś czas!

Zobacz też: http://www.stazmalzenski.pl/pierwsze-objawy-ciazy/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here