Wózek dziecięcy – modele Espiro

0
1720

Wózek dziecięcy to nieodzowny atrybut małego dziecka. To właśnie w nim odbywa ono swoje pierwsze wycieczki. Właśnie dlatego pojazd musi spełniać wymagania bezpieczeństwa i jakże ważnego komfortu. Poniżej kilka aspektów na które warto zwrócić uwagę przy zakupie wózka.

Wózek dziecięcy – 2w1, spacerówka

Wybierając wózek dla swojej pociechy rodzice stają przed trudnym wyborem. Mowa tutaj o zdecydowaniu się na konkretny wariant pojazdu. W ostatnim czasie największą popularnością cieszą się wózki wielofunkcyjne, w tym 2w1, a także same spacerówki. Wyjaśnić tutaj należy, że skrót 2w1 oznacza połączenie w jednym zakupie gondoli, spacerówki i stelaża na który można naprzemiennie montować te elementy. Takie rozwiązanie jest bardzo dobre dla osób, które nie lubią lub nie czują potrzeby dwukrotnego podejmowania decyzji o zakupie nowego modelu wózka. Ten powinien starczyć dziecku do ok 3 roku życia. Co w praktyce oznacza, że będzie to jeden i raczej ostatni zakup tego typu pojazdów. Wszystko oczywiście przez to, że 3 latek lubi poznawać świat na własnych nogach i rezygnuje z transportu.

Wózek dziecięcy – czym charakteryzują się modele Espiro

Espiro to jeden z producentów wózków, którego produkty można spotkać w większości sklepów takich jak https://zakupydladzieci.pl/pl/c/ESPIRO/241. 25-letnie doświadczenie procentuje. W ofercie Espiro znajdują się modele wielofunkcyjne 2w1, a także same spacerówki. W pierwszej kategorii znajdują się linie avenue, manhattan, silver, vengo. Z kolei wózki spacerowe to sonic, magic, nano, energy oraz axel. Modele wielofunkcyjne 2w1 charakteryzują się wykonaniem z wysokiej jakości materiałów. Zastosowane tkaniny sprawiają, że wózki są przygotowane na każdą porę roku. Niestraszne im więc wysokie jak i niskie temperatury. Co więcej system amortyzacji jak i rodzaj zastosowanych kół sprawiają, że z takim pojazdem można wybrać się na każdą ścieżkę. Zwrócić uwagę należy również na fakt, że tego rodzaju wózki cechuje obszerna gondola jak i siedzisko. Dzięki temu zimowe podróże z kocykiem, czy kołderką nie będą stanowiły problemu. Każda linia wózkow 2w1 posiada swoją specyficzną bryłę, a także rodzaj zastosowanej tkaniny. Z kolei wózki w typie spacerówki są przede wszystkim lekkie i zwinne. Sprawdzają się na wszystkich typach ścieżek, a system składania jest bardzo intuicyjny. Właśnie dlatego są to doskonałe modele, które współpracują z rodzicami i dzieckiem. Bogactwo wersji kolorystycznych sprawia, że spełnione zostały również standardy wizualne.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here